O nas

Topowe Wakacje - to podróż na miarę Twoich oczekiwań

Topowe Wakacje to biuro podróży, w którym profesjonalny zespół wyselekcjonuje z pośród 1000 ofert, kilka propozycji z których wybierzesz tę najlepszą.

Naszym klientom proponujemy podróże dalekie i bliskie- samolotem, statkiem, autobusem lub innym środkiem lokomocji. Szeroka gama produktów turystycznych zapewnia możliwość wyboru najlepszej oferty.

Możesz zdecydować się na dogodną dla Ciebie formę zakupu - bezpośrednio w punkcie sprzedaży lub przez Internet, płacąc gotówką, przelewem lub kartą.

Oferta

Dzięki Twoim sugestiom dot. na przykład ceny, regionu czy długości pobytu przygotujemy kilka najciekawszych ofert wypoczynku.

Z naszymi ofertami wycieczek możesz udać się na drugi koniec świata.

Nie ograniczaj się do podróży samolotem lub autokarem, skorzystaj z rejsów po oceanach, morzach oraz rzekach.

 Jeśli chcesz podróżować i zwiedzać na własną rękę:

  •  rezerwuj hotele na całym świecie,
  •  kup sam bilet lotniczy, autokarowy lub promowy,
  •  a następnie skorzystaj z wynajętego u nas samochodu

Nie zapomnij ubezpieczyć się przy tej okazji na wyjazd (zagraniczny lub krajowy).

Wyślij swoje pociechy na kolonie lub obóz młodzieżowy i wykup młodzieżowe  karty Euro 26 i Isic uprawniające do ubezpieczenia KL i NNW oraz zniżek na całym świecie

Zorganizuj także wyjazd integracyjny dla pracowników Twojej firmy.

Jeżeli Wakacje to tyko z nami!

Topowe Wakacje to mój pomysł, który zrodził się z pasji podróżowania. Najpierw było pragnienie poznawania nowych zakątków, krajów i ludzi. Brałam udział w licznych obozach wędrownych, wyjazdach na rajdy piesze i rowerowe. Nie poprzestałam jednak na samej praktyce i teorię poznałam podczas studiów turystycznych. Zdobyte doświadczenie wykorzystywałam później jako pilot wycieczek zagranicznych oraz długoletni pracownik sprzedaży oferty turystycznej.

Dziś mogę z czystym sumieniem polecać swoim Klientom, ofertę skrojoną do ich potrzeb. Największą satysfakcją jest dla mnie, gdy po powrocie do Polski, przychodzą podzielić się wrażeniami ze swojego wypoczynku.

Zapraszam do odwiedzenia mnie w biurze przy ul. Grzybowskiej 61, oraz kontaktu mailowego i telefonicznego.

Beata Sobańska

Beata Sobańska

Grażyna Paczyńska

Zaparszamy do biura :-)Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi